خدمات ما

شتابدهی و سرمایه گذاری بر استارتاپ ها

شرکت ثروت آفرین شمس یک شرکت دانش بنیان می باشد و یکی از خدمات اصلی آن انجام فعالیت های شتابدهی(مشاوره، سرمایه گذاری مالی، جذب سرمایه گذار خطرپذیر، آموزش و تحقیقات بازار، حمایت علمی و فنی) برای طرح ها، ایده ها و کسب و کارهای نوپا می باشد. این شرکت با سرمایه گذاری و شتابدهی بر استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپا سعی در به حداقل رساندن ریسک این کسب و کارها دارد.

اطلاعات بیشتر

آموزش در حوزه های مختلف مالی

شرکت ثروت معتقد است که آموزش مالی بهترین سرمایه گذاری است و می تواند تصمیمی سودآور باشد زیرا نیمی از توصیه های سرمایه گذاری که می شنوید توسط افراد غیر متخصص در این حوزه است و می تواند خطرناک باشد. از این رو نیاز است تا همه کسانی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند با مفاهیم سرمایه گذاری و مباحث مالی آشنا باشند. آموزش هایی که در این شرکت مد نظر قرار دارد در حوزه های زیر می باشد.

اطلاعات بیشتر

مشاوره تخصصی مالی و سرمایه گذاری

وجود عوامل مختلفی مانند نوسان های ارزی، تغییر رویکردهای اقتصادی دولت و… موجب شده است که انجام مشاوره های سرمایه گذاری و استفاده از تجارب یک فرد آگاه در این زمینه به عنوان یک ضرورت بسیار مهم در نظر گرفته شود. در امر سرمایه گذاری برای دستیابی به موفقیت باید از دانش افراد متخصص در این زمینه بهره مند شد و با استفاده از راهکارهای مناسب ارائه شده توسط آنان به اهداف پروژه دست پیدا کرد. شرکت ثروت آفرین شمس مشاوره های تخصصی مالی خود را در زمینه های زیر ارائه می دهد:

اطلاعات بیشتر

تهیه و تدوین مطالعات امکانسنجی

هر تحولی در کسب و کار نیاز به یک طرح امکانسنجی دارد. مطالعات امکانسنجی اهداف و مقاصد شما را تعیین و عواملی از بازار که به ماندگاری پروژه شما کمک می کند را ارزیابی می کند. همچنین شما را در درک هزینه های تسهیلات خود و همچنین پتانسیل های درآمدزایی آن یاری می کند.

اطلاعات بیشتر

پیشنهاد سرمایه گذاری متناسب با سرمایه متقاضی

یکی از عوامل کلیدی که میتواند تاثیر مثبت بر رشد اقتصاد، اشتغالزایی و درآمد سرانه داشته باشد سرمایه گذاری است. شرکت ثروت آفرین شمس به واسطه فعالیت شتابدهی خود در حوزه سرمایه گذاری بر کسب و کارهای نوپا و استارتاپ ها و همچنین با رصد روزانه بازارهای مالی به صورت تخصصی دارای دانش و تجربه کافی در این حوزه می باشد و در این راستا متناسب با سرمایه شما، سرمایه گذاری بر بهترین بازار، ایده و پروژه را معرفی می کند.

اطلاعات بیشتر

مطالعات و تحقیقات بازار

مسلما یکی از مسائل مهم ایده ها و طرح های سرمایه گذاری، بررسی بازار آن ها می باشد. بررسی بازار محصول یا مطالعات بازار تاثیر زیادی در کاهش ریسک طرح مورد نظر دارد و فرد میتواند با برنامه ریزی دقیق و حساب شده و با شناخت کافی از مشتریان خود محصول خود را به بازار عرضه نماید. شرکت ثروت آفرین با به کارگیری نیروهای متخصص در حوزه های بازاریابی و تحقیقات بازار در شاخه های زیر به ارزیابی کسب و کارها می پردازد.

اطلاعات بیشتر
ثروت آفرین شمس

ثروت آفرین شمس